تفاهم‌نامه همکاری
حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی و دکتر محمدمهدی طهرانچی تفاهم‌نامه همکاری با هدف توسعه دفاتر نهاد در دانشگاه آزاد اسلامی امضا کردند.
٠٩:٣٣ - يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧
سخنرانی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان آ.غ
در فرهنگ قرآنی آنهایی که از نفاق برخوردارند در تنظیم روابط با دشمن و زورگویان و مستکبرین عالم تمایل دارند به هر قیمتی که شده با آنها ارتباط داشته باشند، تمایل دارند به سمت اروپا و آمریکا بروند هرچند که آنها ظلم بکنند ، قرآن با تعبیر فی قلو بهم مرض از آن ها یاد میکند آ نهایی که با سرعت به سمت دشمن حرکت میکنند و میگویند ما از آن ها میترسیم و ممکن است از آن ها آسیب ببینیم و ما را تحریم کنند و مشکلات اقتصادی پیش بیاید ، این ها به لحاظ اندیشه ای باوربه یاری خداوند ندارند.
١٧:١٤ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧
 بازنگری در آئین‌نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها
جلسه 107 ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، كه روز گذشته در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد.
٢٣:١٣ - دوشنبه ١١ تير ١٣٩٧
افتتاحیه طرح ضیافت اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی
آیین آغازطرح ضیافت اندیشه اساتید آذربایجان غربی به همت دفترهم اندیشی اساتید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی در واحد ارومیه برگزار شد.
١٩:٣٨ - شنبه ٩ تير ١٣٩٧
حضور و سخنرانی فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع)
مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام صبح امروز (شنبه) با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.
١٧:٨ - شنبه ٩ تير ١٣٩٧
پیام رهبر انقلاب به تیم ملی فوتبال پس از آخرین بازی در جام جهانی روسیه
«‌به تیم ملّی ایران بگویید: شما پیروز و سرافراز برگشتید. آفرین. ان‌شاءالله موفّق باشید.»
١٦:١ - سه شنبه ٥ تير ١٣٩٧
کسانی که خودشان به بن‌بست رسیده‌اند، این بن‌بست را به نظام نسبت می‌دهند!
این همایش که چهلمین نشستِ مسئولان نهاد است با چهلمین سال انقلاب اسلامی مصادف شده است. چهل‌سالگی هم اشاره به نوعی بلوغ عقلی و معرفتی دارد و دوران نشاط و شادابی و سرزنده‌بودن را به ذهن متبادر می‌کند
١١:١٧ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧
فرصت «آمریکای بدون بزک»
از درون خود استمداد کنیم تا کارها را پیش ببریم
١٤:٤٥ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥
درگذست ناگهانی سرکار خانم مرحومه فائزه نوروزبخش
درگذشت ناگهانی عضو شورای مرگزی کانون نسیم اندیشه و فعال فرهنگی بسیجی
١٠:٣ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧
تفاهم‌نامه همکاری
حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی و دکتر محمدمهدی طهرانچی تفاهم‌نامه همکاری با هدف توسعه دفاتر نهاد در دانشگاه آزاد اسلامی امضا کردند.
٠٩:٣٣ - يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧
معارفه معاون فرهنگی سیاسی
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی طی حکمی حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی را به سمت معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.
٠٨:٤٨ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧
افتتاحیه طرح ضیافت اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی
آیین آغازطرح ضیافت اندیشه اساتید آذربایجان غربی به همت دفترهم اندیشی اساتید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی در واحد ارومیه برگزار شد.
١٩:٣٨ - شنبه ٩ تير ١٣٩٧
ثبت نام دوره ضیافت اندیشه اساتید
آغاز ثبت نام و اجرای طرح ضیافت اندیشه اساتید تابستان 97
١٦:٤٤ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
نتایج قرعه کشی هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اعلام شد/۹۵ هزار نفر ثبت نام کردند
حجت الاسلام والمسلمین فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:قرعه کشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شد.
٠٩:٤٩ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦
طرح «رمضان بهار قرآن» در دانشگاه آزاد واحد میاندوآب برگزار شد.
برگزاری طرح «رمضان بهار قرآن» در دانشگاه آزاد واحد میاندوآب
١٠:٧ - سه شنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٦
در این برنامه ریاست محترم دانشگاه به اهمیت مقاومت و ادامه راه مجاهدت و ایثار تاکید نمودند.
١٠:٠ - چهارشنبه ٣ خرداد ١٣٩٦
 


آغاز ثبت نام دوره ضیافت اندیشه اساتید هیئت علمی دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی

ثبت نام دوره ضیافت اندیشه اساتید

آغاز ثبت نام و اجرای طرح ضیافت اندیشه اساتید تابستان 97

 

 

دوره ضیافت اندیشه اساتید هیئت علمی و نخبگان دانشگاهی با هدف دانش افزایی و توانمند سازی اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی در راستای سند چشم انداز توسعه کشور از سوی ستاد هم اندیشی اساتید و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری همانند سال های گذشته اجرا خواهد شد.یک دوره برای اساتید هیئت علمی شمال استان از تاریخ 97/04/20 تا 97/04/23در مکان دانشگاه آزاد اسلامی خوی اجرا خواهد شد.و همچنین یک دوره برای اعضای هیئت علمی دانشگاه های جنوب استان از تاریخ 97/04/12 تا 97/04/15در مکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب با  موضوع اصول تعلیم و تربیت صورت خواهد گرفت.

لازم بذکر است اجرای این طرح برای اساتید هیئت علمی شهرستان ارومیه در  اوایل شهریور ماه بوده و زمان ثبت نام و محل برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد.

افتتاحیه مراسم طرح ضیافت اساتید روز نهم تیرماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با حضور ثبت نام کنندگان و شرکت کنندگان در طرح خواهد بود.


لینک ثبت نام واحد های دانشگاهی به مرور و طبق برنامه ریزی قبلی از روز یکشنبه سوم تیر ماه در همین صفحه فعال خواهد بود.

 

 

اساتید هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه میتوانند برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنند .مهلت ثبت نام تا پایان روز سه شنبه 6 شهریور ماه میباشد و با توجه به محدود بودن ظرفیت  اولویت با اساتیدی می باشد که زودتر ثبت نام کرده باشند . لازم به ذکر میباشد که این لینک فقط ویژه اساتید واحد ارومیه می باشد و ثبت نام اساتید بقیه واحد های دانشگاهی لغو خواهد شد .

زمان برگزاری دوره 11 تا 15 شهریور ماه میباشد و مکان برگزاری دوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه می باشد .

لینک ثبت نام اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحدارومیه

 


 

اساتید هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای ماکو و سلماس میتوانند برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنند. اساتید محترم این 2 واحد دانشگاهی توجه فرمائید برای ثبت نام  در بخش مشخصات کاربری یا شخصی حتما دانشگاه محل خدمت و تذریس خود را دانشگاه آزاد اسلامی خوی و برای موضوع نیز روشنفکری دینی را انتخاب کنید .مهلت ثبت نام تا پایان روز یکشنبه 17تیر ماه میباشد و با توجه به محدود بودن ظرفیت  اولویت با اساتیدی می باشد که زودتر ثبت نام کرده باشند . لازم به ذکر میباشد که این لینک فقط ویژه اساتید واحدهای ماکو و سلماس می باشد و ثبت نام اساتید بقیه واحد های دانشگاهی در زمانمندی خود اعلام خواهد شد .محل برگزاری این دوره در دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب می باشد.

زمان برگزاری دوره از 20 تیر ماه لغایت 23 تیر ماه میباشد و مکان برگزاری دوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی می باشد .

لینک ثبت نامه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای ماکو و سلماس


ثبت نام تمام شد


 

اساتید هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای نقده/سردشت/شاهیندژ/پیرانشهر میتوانند برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنند. اساتید محترم این 4 واحد دانشگاهی توجه فرمائید برای ثبت نام  حتما دانشگاه محل خدمت خود را دانشگاه آزاد اسلامی نقده و برای موضوع نیز اصول تعلیم و تربیت 1 را انتخاب کنید .مهلت ثبت نام تا پایان روز چهارشنبه 6 تیر ماه میباشد و با توجه به محدود بودن ظرفیت  اولویت با اساتیدی می باشد که زودتر ثبت نام کرده باشند . لازم به ذکر میباشد که این لینک فقط ویژه اساتید واحدهای نقده/سردشت/شاهیندژ/پیرانشهر می باشد و ثبت نام اساتید بقیه واحد های دانشگاهی در زمانمندی خود اعلام خواهد شد .محل برگزاری این دوره در دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب می باشد

لینک ثبت نامه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای نقده/سردشت/شاهیندژ/پیرانشهر

ثبت نام تمام شد


 

اساتید هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب میتوانند برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنند. مهلت ثبت نام تا پایان روز سه شنبه 5 تیر ماه میباشد و با توجه به محدود بودن ظرفیت  اولویت با اساتیدی می باشد که زودتر ثبت نام کرده باشند . لازم به ذکر میباشد که این لینک فقط ویژه اساتید میاندوآب می باشد و ثبت نام اساتید بقیه واحد های دانشگاهی در زمانمندی خود اعلام خواهد شد .

لینک ثبت نامه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب

ثبت نام تمام شد

 


 

اساتید هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی میتوانند برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنند. مهلت ثبت نام تا پایان روز دوشنبه 4 تیر ماه میباشد و با توجه به محدود بودن ظرفیت  اولویت با اساتیدی می باشد که زودتر ثبت نام کرده باشند . لازم به ذکر میباشد که این لینک فقط ویژه اساتید خوی می باشد و ثبت نام اساتید بقیه واحد های دانشگاهی در زمانمندی خود اعلام خواهد شد .

تکمیلی : با توجه به تکمیل ظرفیت اساتید محترم واحد خوی ، اساتیدی که از ساعت 18 روز دوشنبه 4/4 به بعد اقدام به ثبت نام کنند ؛ درلیست ذخیره خواهند بود .


لینک ثبت نامه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی


ثبت نام تمام شد 

 

:: انتهاي پيام ::

 
 
 

کد خبر: ٥٤٠٠٧٧     تعداد بازدید تعداد نمایش: 1529

       تاریخ مخابره: چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧  / زمان: ١٦:٤٤  / شماره مطلب: ٥٤٠٠٧٧               سرویس خبر: اخبار نهاد, بنر, اخبار دانشگاه هاي استان, فرهنگي

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • در صورت مقدور بودن نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • «وب سايت نهاد » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • «وب سايت نهاد» از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به پايگاه اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان آذربايجان غربي می باشد